Menu Zamknij

Bezpłatne konsultacje online na Dzień Kobiet – 09.03.2020

Dzień Kobiet już tuż tuż, a zaraz po nim Dzień Mężczyzn!
Z tej okazji zapraszam wszystkich na bezpłatne konsultacje online w dniu 09.03.2020 (poniedziałek). Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Bezpłatne konsultacje na dzień kobiet

Umów się na konsultację, pisząc wiadomość na adres: dietetyk@talerznadiecie.pl.

W wiadomości o tytule “Dzień Kobiet i Mężczyzn” podaj:

 • Imię i nazwisko
 • Login na komunikatorze Skype
 • Wybraną godzinę*
 • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu rejestracyjnym w związku z rejestracją na konsultację dietetyczną zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólnie Rozporządzenie o ochronie danych). Przekazane dane będą przetwarzane przez administratora w celu rejestracji wizyty dietetycznej. 
 • Opcjonalnie – zgoda na zapis na newsletter: “zgadzam się na zapisanie na listę e-mail Talerz na Diecie”

*będę starała się na bieżąco aktualizować listę dostępnych godzin. W razie powielenia się godzin, pierwszeństwo ma osoba, której wiadomość dotarła wcześniej. Druga osoba otrzyma listę dostępnych pozostałych terminów.

Wolne terminy bezpłatnych konsultacji 09.03.2020 na Dzień Kobiet:

 • Brak wolnych terminów.

REGULAMIN PROMOCJI “BEZPŁATNE KONSULTACJE NA DZIEŃ KOBIET”

 1. Administratorem danych osobowych jest Joanna Kozdroń (dalej: Administrator)
 2. Promocja obowiązuje na konsultacje realizowane w dniu 09.03.2020 w godzinach 18:00-19:55. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
 3. Czas trwania jednej konsultacji to 15 minut.
 4. Narzędziem do przeprowadzenia konsultacji online jest bezpłatny komunikator Skype.
 5. Nie ma możliwości skorzystania z promocji w gabinecie stacjonarnym.
 6. Konsultacje są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i młodzieży.
 7. Bezpłatne konsultacje nie obejmują sporządzenia jadłospisu i nie stanowią pierwszej konsultacji.
 8. Podanie danych i zgód wskazanych w instrukcji jest dobrowolne i niezbędne do realizacji usługi.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do odwołania konsultacji z przyczyn od niego niezależnych. Zastrzegając jedocześnie o obowiązku poinformowania Klientów z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem o odwołaniu oraz proponując nowy termin realizacji usługi promocyjnej. W przypadku braku akceptacji zaproponowanego terminu przez Klienta, promocyjna konsultacja przepada.
 10. Klient, biorąc udział w promocji, zobowiązuje się do poinformowania Administratora o przeszkodach w uczestnictwie w konsultacji (jeśli taka przeszkoda się pojawi).
 11. W przypadku braku możliwości skontaktowania się w wyznaczonym terminie z Klientem (nieobecność na Skype, problemy techniczne) bezpłatną konsultację uznaje się za zrealizowaną.
 12. Gdy Klient spóźni się na konsultację w wyznaczonym terminie czas jej trwania nie zmienia się i jest skrócony odpowiednio do czasu spóźnienia.
 13. W sprawach nie ujętych w niniejszym regulaminie ma zastosowanie Regulamin i polityka prywatności strony Talerz na Diecie oraz przepisy polskiego prawa.

Powiązane wpisy