Menu Zamknij
odchudzanie

Wiesz z jakim kłopotem najczęściej zwracają się do mnie Pacjenci?

Tak, właśnie z nadmierną ilością kilogramów, która niejednokrotnie trapi ich już jakiś czas. To nie jest tak, że nie podejmowali prób. Większość z nich podejmowała ich wiele, na własną rękę, ale mimo to zdają się stać w miejscu lub wahać niczym wahadełko od wysokiej masy ciała do niższej. Trafiając do mnie wiele z nich ma już bagaż zaburzeń, chorób, które są efektem wcześniejszych nieudanych prób odchudzania jak również efektem dotychczasowego sposobu odżywiania.

Jednak niemal za każdym razem obserwuję zmiany w sposobie myślenia o odchudzaniu. I właśnie te wnioski mają zbawienny wpływ na cały proces.

Zrozumieć odchudzanie

Skoro tutaj Jesteś to oznacza, że Tobie również temat ten nie jest obcy. Chciałabym, aby wnioski te były Ci znane już na początku odchudzania. To jakie mamy przekonania ma niebagatelny wpływ na cały proces, jego przebieg, efekty i nastawienie.

W tym kursie krok po kroku przeprowadzę Cię przez historię odchudzania.

Pokazując jej początek, przebieg i koniec, wzloty i upadki, nadzieje i koszmary. Emocje, które mogą pojawić się podczas odchudzania i komentarze płynące z otoczenia. Ewolucję podejścia i efekty jakie można jednocześnie osiągnąć.

Korzystaj z błędów innych, wiedzy i wniosków, jakie zyskuje się z czasem, a Ty otrzymasz je na dzień dobry.

Zapisz się na mini kurs e-mail 5 lekcji odchudzania i otrzymuj przez pięć dni maile pełne praktycznej wiedzy o wszystkich etapach odchudzania.

Uważasz, że ktoś z Twoich znajomych powinien się z tym kursem zapoznać? Podziel się linkiem do zapisu.

Kurs e-mail 5 lekcji odchudzania
25-29.09.2019. Zapisz się już dziś!