Menu Zamknij

O MNIE

Cześć, nazywam się Joanna Kozdroń.

Na co dzień uczę jak jeść zdrowo, zgodnie ze sobą i nie zwariować. 

Jestem dyplomowaną dietetyczką i trenerem personalnym. W swojej pracy pomagam osobom, które chcą polepszyć swój stan zdrowia lub sposób odżywiania, z różnych powodów. Równie często są to osoby, które chcą zmniejszyć lub zwiększyć masę ciała, jak również osoby, które chcą polepszyć sój stan zdrowia, zapobiec chorobom i wspomóc ich leczenie.

Wyzwanie Ruszanie

Od 2017 roku prowadzę gabinet “Krakowski Dietetyk”, który w międzyczasie został połączony z moim blogiem “Talerz na Diecie”, który powstał w 2013 roku. Pracuję jako dietetyczka, konsultując Pacjentów online oraz stacjonarnie w moim gabinecie. Prowadzę również warsztaty i wykłady dietetyczne dla firm oraz instytucji publicznych, a także biorę udział w akcjach profilaktycznych konsultując pracowników.

Po godzinach uwielbiam gotować, ćwiczyć, a od pewnego czasu przeżywam fascynację kijami do nordic walking :-). 

Czym kieruję się we współpracy z moimi Pacjentami?

  • Indywidualnym podejściem – każdy organizm jest inny i nie znajdziesz u mnie diet wyciągniętych z szuflady. Jadłospisy przygotowuję indywidualnie, na podstawie wywiadu i wyników badań (dlatego ich przygotowanie trwa 7 dni roboczych)
  • Elastycznością – dopasowujemy jadłospis/zalecenia do osoby, a nie na odwrót!
  • Ludzkim podejściem – świat się nie zawali, dieta nie zaprzepaści, a ja nie będę krzyczeć ani bić centymetrem na konsultacji kontrolnej, gdy zdarzy się zjeść kawałek pizzy czy ciasta. Ale jeśli zjesz całą blachę i to nie jedną to na pewno będziemy analizować, dlaczego w ogóle do tego doszło. 
  • Szczerością i szacunkiem – zasady te wpisane są do regulaminu współpracy. Nie będzie udanej współpracy i efektów bez szczerości i wzajemnego szacunku. 
  • Ciągłym dokształcaniem – nie ma osoby na świecie, która zjadłaby wszystkie rozumy (nawet w dietetyce, a być może tym bardziej). Aktualizowanie wiedzy, opartej na badaniach naukowych, pozwala korzystać z zdobyczy nauki w praktyce, zapewniając bezpieczeństwo i pożądane efekty.

Co znajdziesz na tej stronie?

  • Przepisy na dania wraz z wyliczoną wartością odżywczą (zdarza się również ładunek glikemiczny i WW, WBT)
  • Artykuły o diecie i sporcie, oparte na EBM (ang. evidence-based medicine – medycyna oparta na dowodach naukowych)
  • Ciekawe wydarzenia
  • Kalendarz ONLINE do umawiania konsultacji dietetycznych wraz z cennikiem
  • I wiele innych…  🙂

W wyszukiwaniu pomocne będą: menu na górze strony oraz wyszukiwarka po prawej stronie nad menu.

Miłego przeglądania i do zobaczenia! 

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz, abym o czymś napisała – napisz do mnie -> kontakt@talerznadiecie.pl

Odpowiadam na wszystkie wiadomości.